01.01.2018, kategorie: Zájezdy do Svaté země

Využijte skvělých slev za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2018!

Využijte skvělých slev za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2018!

Vážení cestovatelé, milí přátelé,

tak jako v letech minulých, i v tomto roce jsme pro vás připravili zajímavou slevovou akci za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2018. Naši stálí zákazníci navíc mohou po celý rok využít věrnostních slev. Slevy se pohybují v řádu několika set až tisíc korun! Veškeré informace o všech poskytovaných slevách naleznete na www.poutnizajezdy.cz.

Slevy jsou poskytovány za těchto podmínek:

  • Sleva za včasný nákup je platná do 31. 1. 2018. Výše slevy za včasný nákup je vždy uvedena u každého zájezdu. Pokud není u zájezdu uvedena výše slevy za včasný nákup, sleva se na zájezd nevztahuje.
  • Věrnostní sleva se týká stálých klientů, kteří s námi absolvují min. třetí cestu během posledních pěti let a je platná po celý rok. Tato sleva je dvojnásobkem slevy za včasný nákup, pokud je zájezd objednán do 31. 1. 2018. Po tomto datu je výše slevy shodná s výší slevy za včasný nákup. Důležité upozornění: Pro uplatnění věrnostní slevy je nezbytné uvést při přihlašování a před vyplněním závazné přihlášky kromě vašeho jména a příjmení také rodné číslo pro kontrolu, kterou provede cestovní kancelář.
  • Maximální výše slevy, resp. kombinace slev na zájezd je 2.700,- Kč/osoba.
  • Min. výše zálohy při objednání zájezdu je 50 %.

Tyto slevy (za včasný nákup a věrnostní sleva) se vzhledem k mimořádně nízkým cenám nevztahují na zájezdy do Izraele nebo zájezdy do zemí v kombinaci s Izraelem, do Říma, příp. jiných destinací. Na tyto zájezdy naše cestovní agentura obvykle poskytuje jiné mimořádné slevy.

O všech aktuálně poskytovaných slevách nebo výhodách vždy informujeme na našem webu www.poutnizajezdy.cz.

Příklad slevy:

Vybrali jste si letecký zájezd do Gruzie a Arménie se slevou za včasný nákup 890,- Kč; věrnostní sleva činí dalších 890,- Kč. Kromě toho obdržíte slevu naší CA 250,- Kč, celkem tedy 2030,- Kč.

Neváhejte si svůj vysněný zájezd objednat včas a využít skvělých slev do 31. 1. 2018!

Veškeré informace o zájezdech a slevách naleznete v naší kompletní nabídce na http://www.poutnizajezdy.cz/Zajezdy

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci s vámi!

S přáním všeho dobrého

V. Čepelková, CA PoutníZájezdy.CZ