16.04.2021, kategorie: Ostatní

Navštivte náš internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Navštivte náš internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Vážení klienti, milí přátelé,

Zveme vás k návštěvě našeho internetového obchodu PoutníKnihy.CZ, který se specializuje na prodej knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. V nabídce máme rovněž tři knihy oblíbeného autora P. Jana Rybáře SJ. K nákupu navíc poskytujeme slevy, dárky nebo dopravu zdarma.

Obchod PoutníKnihy.CZ se specializuje na prodej knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. Najdete v něm knihy o Svaté zemi, Lurdech, Santiagu de Compostela, Fatimě a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka knih s biblickými a teologickými tématy. V naší nabídce najdete rovněž oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ.

Vybíráme pro vás ty nejzajímavější a hodnotné tematické publikace a k nákupu navíc poskytujeme slevy, dárky nebo dopravu zdarma.

Naši činnost chápeme prioritně jako poslání s cílem přinést čtenářům obohacení a povzbuzení do života. Pojďte se společně s námi vydat na cestu s knihami, které vám ukážou směr a potěší nejen vás, ale i vaše blízké a přátele.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s vámi a přejeme vše dobré.

S úctou a díkem

Veronika Čepelková, majitelka